AEG NG92IX20PK - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG NG92IX20PK
Špičkové umývanie a nízka spotreba vody. Multifunkčné koše
Rad 9000: Multifunkčné koše s plynulým výsuvom a zásuvka na príbor. Držiaky na bezpečné uloženie pohárov a podnosov. Výkonné umývanie odstráni aj pripečené alebo zaschnuté zvyšky jedla. Vysokoúčinný vodný systém spotrebuje len 8,4 litra vody.
Multifunkčné koše: Viac možností ukladania
Koše EasyFlex Pro sa plynulo vysúvajú a všetky časti sa dajú sklopiť pre maximálnu flexibilitu. Protišmykové gumové úchyty a hroty bezpečne držia poháre na stopke aj ostatné poháre a bránia ich vzájomnému narážaniu. Do zásuvky na príbor sa zmestia metličky, naberačky aj malé šálky.
SuperSilent: dokonale tichá umývačka riadu s hlučnosťou 37 dB
Vďaka optimalizovanému softvéru a dokonale vyladenému hydraulickému systému ponúka umývačka SuperSilent najtichšiu prevádzku na trhu. S mimoriadne nízkou hlučnosťou len 37 dB je taká tichá, že nebudete vedieť, že je zapnutá.
Dokonalá integrácia s dvierkami Push2Open
Dvierka Push2Open bez viditeľnej rukoväte umožňujú dokonale začleniť umývačku medzi kuchynské skrinky. Na otvorenie stačí jemne zatlačiť na hornú časť v strede dvierok.
FlexHolder 4v1 na poháre na stopke, vysoké poháre aj plechy do rúry.
FlexHolder 4v1 v spodnom koši má protišmykové gumové úchyty na bezpečné držanie vínových pohárov, pohárov na šampanské či vysokých pohárov pre dôkladné umytie bez vzájomného narážania. Dokáže udržať aj plechy v správnom uhle na odstránenie pripečených zvyškov.
SatelliteClean® Pro: Účinná technológia na ťažko odstrániteľné zvyšky jedla
Ostrekovacie rameno SatelliteClean® Pro s dvojitou rotáciou účinne privádza vodu z viacerých uhlov. Výsledkom je 100 % odstránenie odolných zvyškov jedla len za 90 minút bez dodatočnej spotreby vody.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 4 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 8.4litrov |
| Spotreba energie: | 49 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 37 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |






Splátková kalkulačka Homecredit