Electrolux KOFCH36H - Rúra zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux KOFCH36H
Vždy jednotné a rovnomerné prepečenie
Rúra SurroundCook® 500 je vybavená teplovzdušným ventilátorom, ktorý zabezpečuje účinnejšiu cirkuláciu vzduchu než tradičná rúra, a tak bude jedlo vždy pripravené rovnomerne aj bez obracania plechu alebo pokrmu.
Viacúrovňové pečenie – rovnomernejšie teplo v celej rúre
Viacúrovňové pečenie pridáva tretí ohrevný článok, ktorý vám umožní piecť rovnomerne na viacerých úrovniach. Ideálne na prípravu sušienok alebo koláčov na troch plechoch súčasne.
Dotykový displej pre jednoduchý prístup a úplnú kontrolu
Jednoducho si nastavte rúru a sledujte priebeh prípravy jedla vďaka intuitívnemu dotykovému LED displeju EXPlore+. Displej zobrazuje funkciu, čas, teplotu a stav, zatiaľ čo dotykové tlačidlá poskytujú rýchly prístup k predprogramovaným funkciám na prípravu jedla.
Parné čistenie rúry s funkciou AquaClean
S funkciou AquaClean rúra využíva výhody vlhkosti na čistenie bez chemikálií. Funkcia AquaClean najskôr nechá odpariť vodu na dne rúry. Para potom uvoľní odolnú mastnotu a zvyšky, takže môžete jednoducho dosiahnuť prirodzenú čistotu.
Dvierka s jemným zatváraním sú tichým dôkazom kvality
Systém dvierok s jemným zatváraním a otváraním sa jednoducho ovláda dotykom, pričom pracuje plynule, potichu a bez zvuku. Komfort pri každom použití rúry.
Rýchle, efektívne a rovnomerné pečenie
Náš inovatívny systém rozháňa horúci vzduch rovnomerne po celej rúre. Vnútro rúry sa tak zohreje rýchlejšie, čím sa šetrí čas aj elektrická energia. Okrem toho jedlo v rúre už netreba obracať.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.9 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 0.93 kWh |
| Príkon: | 3490 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, Bottom + Grill + Fan, gril, gril + spodný ohrev, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Aqua clean/ Water systém samočistenie: | Áno |






Splátková kalkulačka Homecredit