Electrolux KOBAS3XH - Rúra zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux KOBAS3XH
Varenie v pare pre delikátne pokrmy
Vyzkúšajte varenie v pare alebo len v kombinácii s horúcim vzduchom. Dostanete dokonale pečené jedlo s bohatou chuťou . Použite Steamify® a rúra vyberie správnu intenzitu pary pre pripravené jedlo.
Pripravujte chutnejšie jedlá a zachovajte až 90 % vitamínu C s funkciou SteamPro
Rúra SteamPro vám pomôže pripraviť lahodnejšie jedlá s parou pri pečení, opekaní, dusení aj zohrievaní. Stačí vybrať správnu úroveň pary a môžete si vychutnať šťavnatejšie a chutnejšie mäso, jemnejšie ryby a chrumkavejšie kôrky a zeleninu.
Intuitívne pokyny na prípravu chutných jedál na dotykovom displeji CookSmart
Spríjemnite si každodenné varenie a sebaisto sa naučte pripravovať nové pokrmy s CookSmart. Rúra uľahčuje varenie s vyššou energetickou účinnosťou, zatiaľ čo aplikácia umožňuje ukladať obľúbené jedlá a odosielať ich do rúry.
S funkciou AI TasteAssist získajte optimalizované nastavenia konvertované pre parné programy (Táto funkcia je aktívna len vtedy, keď je rúra nastavená v angličtine)
Využite umelú inteligenciu na prípravu jedál pomocou pary, stačí odoslať recept z webových stránok do vašej rúry. Funkcia AI TasteAssist optimalizuje nastavenia, ako je teplota, čas a funkcia pary pre parnú rúru, aby ste dosiahli zdravšie a chutnejšie pokrmy s nižšou spotrebou energie.
Automatické nastavenia, jednotné výsledky s Asistovaným varením
Prostredníctvom funkcie Asistované varenie získate intuitívny prístup k optimálnym nastaveniam na prípravu mnohých rôznych jedál. Vyberte si, či sa rúra bude nastavovať automaticky alebo budete čas a teplotu ovládať vy sami.
Jednoduché odstránenie škvŕn a nečistôt.
Displej vás upozorní, keď je potrebné rúru vyčistiť a vďaka špeciálnemu programu parného čistenia bude odstránenie škvŕn a nečistôt bez námahy.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 70litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, gril, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, para + spodný ohrev + ventilátor, Steam + evaporator + fan, para + kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, Steam + ring + evaporator + fan, para + kruhové teleso + ventilátor |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt, 1 sada dierovanej + nedierovanej panvice 1/2 |
Čistenie
| Parné samočistenie: | Áno |






Splátková kalkulačka Homecredit