Electrolux KIV83443CT - Indukčná varná doska
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux KIV83443CT
Spojte zóny, aby ste získali viac miesta na varenie pomocou funkcie Bridge
Varná doska Bridge série 600 umožňuje skombinovať dve samostatné varné zóny a vytvoriť jeden veľký povrch. Vďaka automatickému zosúladeniu nastavenia teploty a času je ideálna na maximálne využitie veľkých panvíc a pekáčov.
Spojte zóny, aby ste získali viac miesta na varenie pomocou funkcie Bridge
Funkcia Bridge na našej indukčnej varnej doske umožňuje skombinovať dve samostatné varné zóny a vytvoriť jeden veľký povrch. Vďaka automatickému zosúladeniu nastavenia teploty a času je ideálna na maximálne využitie veľkých panvíc a pekáčov.
Matný a hladký povrch. Elegancia, ktorá pretrváva.
Elegantná matná varná doska SaphirMatt® SE je navrhnutá do posledného detailu. Matný povrch dosky je 3x odolnejší proti poškriabaniu v porovnaní so štandardnými varnými doskami.
Prispôsobený veľkosti vašich panvíc so samonastaviteľnými zónami varnej dosky Infinite
Samonastavovacie varné zóny varnej dosky Infinite sa hneď po zakrytí prispôsobia veľkosti vašich panvíc. Zóny ponúkajú úplné pokrytie a bez ohľadu na veľkosť panvice poskytujú ohrev bez straty výkonu. Užívajte si presné a účinné varenie s našimi samonastavovacími zónami.
Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®
Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varnú dosku k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnej doske. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu.
Intenzívny ohrev, okamžite s funkciou PowerBoost
Zapnite funkciu PowerBoost pre okamžitý prísun tepla počas varenia. Je ideálna na rýchlejšiu prípravu jedál. Môžete nechať zovrieť vodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a pripraviť panvice na prudké opečenie, keď ich potrebujete.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | Sklokeramika |
| Rozmery - výška: | 4.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 75 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 78 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 / 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm Stredná predná zóna - výkon/priemer: 1400/2500W/145mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3600W/240mm |
Funkcie
| Pauza: | áno |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Detská poistka: | áno |






Splátková kalkulačka Homecredit