Electrolux KGG753723L - Plynová varná doska
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux KGG753723L
Matné čierne horáky ušetria čas a energiu
Matné čierne horáky sa dajú umývať v umývačke riadu a vďaka rýchlejšiemu zohrievaniu ušetria až 20 % energie. Presnejší kolmý plameň zohrieva iba hrniec, ktorý používate, čím sa zvyšuje jeho účinnosť.
Matne čierne horáky – šetria čas a energiu
Vertikálny plameň s matne čiernymi horákmi je vhodný do umývačky riadu a vďaka rýchlejšiemu ohrevu šetrí až 20% energie. Presnejší plameň ohrieva iba panvicu, ktorú používate, a tým je účinnejšia.
Nádherne štýlový, ľahko sa čistí
Táto plynová varná doska s elegantne matne čiernym povrchom je vyrobená z temperovaného skla, ktoré je odolné voči odtlačkom prstov, ľahko sa čistí a zachováva si svoju krásu. Dokonale sa hodí k príslušnému digestoru a vytvára modernú a nadčasovú kuchyňu.
Spoľahlivé varenie s funkciou StepPower
Ovládače StepPower presne regulujú plameň na plynovej varnej doske. Zvoľte stupeň ohrevu od 1 do 9 a jednoducho tak nastavíte správny výkon bez potreby zohýbania a pozerania sa.
Výkonný horák Wok pre plnšiu chuť
Zlepšite chuť jedla s výkonným horákom. Poskytuje vysoké úrovne ohrevu, ktoré sú dokonalé na prudký ohrev pri smažení čerstvých kreviet alebo varení cestovín pre lahodné kari pokrmy.
Hrnce a panvice zostanú stabilné.
Liatinové mriežky zaručujú stabilitu a bezpečné umiestnenie hrncov a panvíc. Mriežky sú navrhnuté z niekoľkých odnímateľných dielov, takže manipulácia a čistenie sú úplne jednoduché. Sú vhodné do umývačky riadu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Sklo |
| Rozmery - výška: | 4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 48 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 74 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 5 |
| Typ mriežky: | Liatinové |
| Rozdelenie horákov : |
Ľavá predná zóna: stredne rýchla plynová, Vertical flame, 1900W/78mm Ľavá zadná zóna: stredne rýchla plynová, Vertical flame, 1900W/78mm Stredná predná zóna: Ultra Rapid Burner, Vertical flame, 3800W/124mm Pravá predná zóna: pomocná plynová, Vertical flame, 1000W/63mm Pravá zadná zóna: stredne rýchla plynová, Vertical flame, 1900W/78mm |






Splátková kalkulačka Homecredit