Electrolux EW9D787KC1C - Sušička bielizne
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EW9D787KC1C
Dokonalé sušenie s úsporou času a energie
Sušička 900 PerfectCare využíva technológie DelicateCare a 3DSense so senzormi merajúcimi vlhkosť oblečenia pre presné a úplné sušenie. S funkciou SmartSave viete ušetriť až 50 minút alebo 20 % energie pri každej náplni.* Zvoľte si funkciu pre dokonalé výsledky sušenia s úsporou času alebo energie.
SmartSave – rýchlejšie sušenie s úsporou až 50 minút alebo 20 % energie.*
SmartSave predstavuje špičkovú inováciu v sušení bielizne. Vyberte si medzi úsporou času alebo energie – sušička buď skráti sušenie až o 50 minút, alebo zníži spotrebu až o 20 %.* Aktivujte jednu možnosť pred spustením sušenia a vyskúšajte špičkovú technológiu navrhnutú pre maximálnu účinnosť.
Technológia 3DSense – páperové bundy a periny ako nové, s obnovením tepelnej izolácie a nadýchanosti*
Naša jedinečná technológia 3DSense zisťuje vlhkosť v oblečení na jeho presné a úplné vysušenie Aj tie najhrubšie veci, ako sú periny a páperové bundy, budú rovnomerne vysušené a chránené, pričom zostanú nadýchané a zachovajú si hrejivosť.
Rýchle sušenie bez triedenia
Uľahčite si sušenie bielizne. Program MixCare+ vysuší naraz až 5 kg zmesi bavlny a syntetiky, a to už za 75 minút* bez potreby triedenia. Stačí na ovládacom paneli zvoliť režim Time Save.
Hodnotenie A-A-A za vysokú energetickú účinnosť, nízku hlučnosť a nízku vlhkosť
Sušičky s hodnotením A-A-A: trieda A pre energetickú účinnosť, trieda A pre hladinu hluku a trieda A pre účinnosť kondenzácie. Vychutnajte si energeticky úsporné sušenie s nižšou hlučnosťou a vlhkosťou pri sušení svojho oblečenia.
DynamicDisplay – jednoduché ovládanie s personalizovaným sprievodcom
DynamicDisplay vám umožní jednoduché ovládanie. Vďaka vášmu nastaveniu na mieru sa budú na obrazovke zobrazovať tipy a prístup k vašim obľúbeným programom. Prepojte svoj spotrebič s aplikáciou Electrolux – sušenie bielizne budete ovládať na diaľku a navyše získate tipy na úsporu zdrojov.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 65.9 cm |
| Kapacita sušenia: | 8 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 60 dB |
| Osvetlenie bubna: | áno |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A |
| Spotreba energie: | 65 kWh |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ zvyšného času |






Splátková kalkulačka Homecredit