Electrolux EW2F548BC - Automatická práčka
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EW2F548BC
Máte málo času? Žiadny problém! Keď potrebujete rýchlo vyprať bielizeň, TimeManager® vám pomôže. Môže skrátiť prací program, aby lepšie zodpovedal vášmu harmonogramu.
Funkcia AutoSense na automatické nastavenie prania
Funkcia AutoSense sa prispôsobuje vašim potrebám a poskytuje vynikajúcu starostlivosť o tkaniny. Táto funkcia upravuje čas prania, spotrebu vody a energie v závislosti od veľkosti náplne.
PROGRAM HYGIENA ODSTRAŇUJE VIAC AKO 99,99 % BAKTÉRIÍ A VÍROV*
Program Hygiena certifikovaný spoločnosťou Swissatest je vysoko účinný prací cyklus, ktorý z oblečenia odstráni viac ako 99,99 % baktérií a vírusov.* Udržiavaním teploty prania nad 60 °C môžete tiež znížiť množstvo alergénov.
*Testované na Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa a MS2 Bacteriophage v externom teste vykonanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (správa o teste č. 202120117)
Doprané v správny čas – s funkciou Odložený štart
Naplánujte si pranie vopred, ako sa vám to hodí. Funkciou Odložený štart môžete prací cyklus ľahko odložiť o jednu až 20 hodín. Takže máte istotu, že čerstvo vyprané odevy budete mať presne vtedy, keď ich budete potrebovať.
Bubon so šetrnou starostlivosťou
Jemný bubon je navrhnutý pre čo najšetrnejšiu starostlivosť o vaše oblečenie. Jemné tkaniny sa tak počas prania a odstreďovania neroztiahnu.
Certifikát Woolmark. Špeciálna starostlivosť pre jemnú vlnu
Pre optimálnu starostlivosť o svoje vlnené odevy perte programom s certifikáciou Woolmark. Tento šetrný program pre vlnu zaistí, aby vaše prateľné vlnené odevy, úplety a svetre zostali dlhšie mäkké av perfektnej kondícii.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 84.7 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54.7 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 47 kWh |
| Spotreba vody: | 43 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 75 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Parné pranie : | nie |
| EKO pranie: | áno |
| Programy prania: | bavlna, jemná bielizeň, Eco 40-60, Hygiene, rifle, Machine Clean, športová bielizeň, Rapid 14Min, plákanie, hodváb, odstredenie/vypustenie, šport, syntetika, vlna |
| Šport: | áno |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ zostávajúceho času |






Splátková kalkulačka Homecredit