Electrolux EOF7P86H2 - Rúra zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EOF7P86H2
Rúra SurroundCook® 500 je vybavená teplovzdušným ventilátorom, ktorý zabezpečuje účinnejšiu cirkuláciu vzduchu než tradičná rúra, a tak bude jedlo vždy pripravené rovnomerne aj bez obracania plechu alebo pokrmu.
Viacúrovňové pečenie – rovnomernejšie teplo v celej rúre
Viacúrovňové pečenie pridáva tretí ohrevný článok, ktorý vám umožní piecť rovnomerne na viacerých úrovniach. Ideálne na prípravu sušienok alebo koláčov na troch plechoch súčasne.
Dotykový displej pre jednoduchý prístup a úplnú kontrolu
Jednoducho si nastavte rúru a sledujte priebeh prípravy jedla vďaka intuitívnemu dotykovému LED displeju EXPlore+. Displej zobrazuje funkciu, čas, teplotu a stav, zatiaľ čo dotykové tlačidlá poskytujú rýchly prístup k predprogramovaným funkciám na prípravu jedla.
Čistenie pyrolýzou. Funkcia samočistenia
Funkcia Čistenie pyrolýzou pomocou vysokej teploty premení tuk a zvyšky jedla na popol, ktorý potom môžete jednoducho utrieť vlhkou handričkou.
Dvierka s jemným zatváraním sú tichým dôkazom kvality
Systém dvierok s jemným zatváraním a otváraním sa jednoducho ovláda dotykom, pričom pracuje plynule, potichu a bez zvuku. Komfort pri každom použití rúry.
Rýchle, efektívne a rovnomerné pečenie
Náš inovatívny systém rozháňa horúci vzduch rovnomerne po celej rúre. Vnútro rúry sa tak zohreje rýchlejšie, čím sa šetrí čas aj elektrická energia. Okrem toho jedlo v rúre už netreba obracať.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.9 cm |
| Povrchová úprava : | Vnútorný materiál: Šedý smalt |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba : | 0.93 kWh |
| Príkon: | 3490 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, Bottom + Grill + Fan, gril, gril + spodný ohrev, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor |
| Ovládanie: | Digitálne, Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |






Splátková kalkulačka Homecredit