Electrolux EOB3400BOR čierna - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 23722
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
14.05. u teba
Doručenie kuriérom 14.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Electrolux EOB3400BOR. Veľkosť rúry: Stredná, Typ rúry: Elektrická rúra, Celková vnútorná kapacita rúry: 74 L. Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Farba: Čierna, Systém ovládania: Tlačidlá, Otočné. Typ hodín: Mechanický. Trieda energetickej účinnosti: A, Spotreba energie (konvenčná): 0,93 kWh, Vstupné striedavé napätie: 230 V. Instalačná šírka oddielu: 56 cm, Instalačná hĺbka oddielu: 55 cm, Instalačná výška oddielu: 60 cm
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EOB3400BOR čierna
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.8 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
| Príkon: | 2780 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rýchly gril, Gril, Svetlo, Pečenie pizze, Horný ohrev, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Displej : | nie |
| Časovač: | áno |
| Počet programov: | 9 |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Hlučnosť (db(A)): 43 Plocha nejväčšieho plechu (cm2): 1424 Celkový elektrický príkon (W): 2780 |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit