Electrolux ENT7MD36X - Kombinovaná chladnička
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka do 60 cm) (30,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux ENT7MD36X
Centrum zdravého stravovania.
Chladnička s mrazničkou 700 GreenZone+ má utesnenú zásuvku, v ktorej sa udržuje vyvážená úroveň vlhkosti s ochranou pred nadmernou kondenzáciou, ktorá zabraňuje pokazeniu jedla. Vďaka tomu sa v potravinách zachová až 95 % vitamínov, pretože plodiny majú primerané množstvo vlhkosti, a teda potrebnú ochranu.*
GreenZone+ pomáha chrániť ovocie a zeleninu
GreenZone+ je ideálna zásuvka na zeleninu. Zásuvka odstraňuje prebytočnú vlhkosť a zároveň zachováva správne množstvo vlhkosti, ktoré zelenina potrebuje. Zachovanie zdravého ovocia a zeleniny.
TwinTech No Frost: chráni potraviny a zabraňuje tvorbe námrazy
TwinTech® No Frost využíva duálny systém chladenia. Táto technológia zaisťuje, že mraznička zostáva bez námrazy a chladnička si udržuje optimálnu vlhkosť, ktorá zabraňuje vysychaniu potravín.
Vždy maximálna chuť vďaka MultiFlow
Technológia MultiFlow udržiava vo vnútri chladničky stabilnú teplotu a bráni vysychaniu potravín a ingrediencií, čím zabezpečuje optimálne skladovanie potravín. Vytvorí prostredie, v ktorom zostanú potraviny svieže a chutné až do ďalšieho nákupu.
Zásuvka ExtraChill chráni čerstvé suroviny
Chráňte kvalitu, chuť a čerstvosť údenín či syrov v zásuvke ExtraChill. Vďaka aktívnej cirkulácii vzduchu sa vo vnútri udržiava nižšia teplota ako vo zvyšku chladničky.
Desaťročná záruka na kompresor
Vychutnajte si úplný pokoj na duši s vedomím, že samotný kompresor má desaťročnú záruku. Záruka pokrýva poškodenia, ku ktorým by mohlo dôjsť počas prác, prepravy, odstraňovania a plnenia plynu, alebo všeobecnej údržby.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 363litrov |
| Rozmery – výška: | 2020 mm |
| Rozmery – šírka: | 595 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 664 mm |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 260litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 103litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 8 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
Vyhotovenie exteriéru
| Farba: | Nerez |
| Farba dverí: | Nerez |
| Farba skrine: | Sivá |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
| Systém ovládania: | Elektronické |
Napájanie
| Energetická trieda: | D |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 10 hod. |
| Ročná spotreba: | 203 kW/h (203,00 kW/h) |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |






Splátková kalkulačka Homecredit