Electrolux ENG8TD75S - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka nad 60 cm) (40,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux ENG8TD75S
Čerstvé potraviny s dlhou trvanlivosťou. Mraznička bez námrazy
Chladnička s mrazničkou 800 No Frost Greenzone+ udrží potraviny čerstvé po dlhšiu dobu. Vysoko výkonná zásuvka s automatickou reguláciou vlhkosti zachováva čerstvosť ovocia a zeleniny. Technológia No Frost zabraňuje tvorbe námrazy, takže mrazničku nikdy nie je potrebné odmrazovať.
GreenZone+ pomáha udržať ovocie a zeleninu plnú živín
Špeciálna membrána v zásuvke GreenZone+ automaticky reguluje vlhkosť, aby ovocie a zelenina vydržali dlhšie čerstvé. V tejto vysokovýkonnej zásuvke zostanú nutričné hodnoty aj chuť zachované bez nadmernej vlhkosti či vysúšania.
S technológiou TwinTech® No Frost sú potraviny vláčne a šťavnaté
Technológia TwinTech® No Frost využíva pokročilý duálny chladiaci systém samostatný pre chladničku a mrazničku. Táto technológia zaručí, že v mrazničke sa nebude tvoriť námraza a v chladničke bude optimálna vlhkosť, aby sa zabránilo vysychaniu potravín.
Získajte viac priestoru. MaxiSpace poskytuje o 45 % väčšiu skladovaciu kapacitu*
Chladnička MaxiSpace ponúka o 45 % väčšiu kapacitu než štandardná chladnička s mrazničkou.* Je vyššia a širšia ako bežné chladničky, takže poskytuje priestor navyše na uloženie väčšieho množstva jedla.
AI CoolAssist® – inteligentné chladenie, ktoré sa prispôsobí vášmu režimu
AI CoolAssist® intuitívne prispôsobuje nastavenia chladničky vášmu dennému režimu – či už dopĺňate zásoby alebo odchádzate na dovolenku. AI CoolAssist® sa prispôsobí vašim činnostiam, aby optimalizoval teplotu chladenia a funkcie, a zároveň ušetril až 14 % spotreby energie pri slabšom využívaní.*
Stabilná teplota vďaka technológii DynamicAir
DynamicAir zabezpečuje udržiavanie stabilnej teploty vo vnútri vašej chladničky. Funguje na základe cirkulácie chladného vzduchu, ktorý chráni vaše potraviny aj pri otvorení dverí.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1884 mm |
| Rozmery – šírka: | 696 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 4.5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | LED kontrolky |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | D |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 197 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 15 hod. |






Splátková kalkulačka Homecredit