Electrolux ENA7TE75S - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka nad 60 cm) (40,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux ENA7TE75S
Chytré chladenie, ktoré sa prispôsobuje vašim potrebám. Mraznička bez námrazy
Chladnička s mrazničkou 700 No Frost AI CoolAssist sa prispôsobí vášmu bežnému životu, či už do nej pridávate čerstvé potraviny alebo odchádzate na dovolenku. Technológia No Frost zabraňuje tvorbe námrazy, takže nemusíte chladničku odmrazovať.
AI CoolAssist® – inteligentné chladenie, ktoré sa prispôsobí vášmu režimu
AI CoolAssist® intuitívne prispôsobuje nastavenia chladničky vášmu dennému režimu – či už dopĺňate zásoby alebo odchádzate na dovolenku. AI CoolAssist® sa prispôsobí vašim činnostiam, aby optimalizoval teplotu chladenia a funkcie, a zároveň ušetril až 14 % spotreby energie pri slabšom využívaní.*
S technológiou TwinTech® No Frost sú potraviny vláčne a šťavnaté
Technológia TwinTech® No Frost využíva pokročilý duálny chladiaci systém samostatný pre chladničku a mrazničku. Táto technológia zaručí, že v mrazničke sa nebude tvoriť námraza a v chladničke bude optimálna vlhkosť, aby sa zabránilo vysychaniu potravín.
Získajte viac priestoru. MaxiSpace poskytuje o 45 % väčšiu skladovaciu kapacitu*
Chladnička MaxiSpace ponúka o 45 % väčšiu kapacitu než štandardná chladnička s mrazničkou.* Je vyššia a širšia ako bežné chladničky, takže poskytuje priestor navyše na uloženie väčšieho množstva jedla.
Stabilná teplota vďaka technológii DynamicAir
DynamicAir zabezpečuje udržiavanie stabilnej teploty vo vnútri vašej chladničky. Funguje na základe cirkulácie chladného vzduchu, ktorý chráni vaše potraviny aj pri otvorení dverí.
Zvukový alarm dvierok
Alarm dvierok pomáha predchádzať plytvaniu potravinami a energiou tým, že vás upozorní, ak zostanú dvierka spotrebiča otvorené príliš dlho.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1884 mm |
| Rozmery – šírka: | 696 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 4.5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | LED kontrolky |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 247 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 15 hod. |






Splátková kalkulačka Homecredit