Electrolux ENA6LE18S - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka do 60 cm) (30,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux ENA6LE18S
Kombinovaná chladnička s mrazničkou 600 Low Frost AI CoolAssist sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a upravuje chladenie podľa vášho denného režimu, či už do nej vkladáte čerstvé potraviny alebo ste na dovolenke. Technológia Low Frost znižuje tvorbu ľadu, takže údržba je jednoduchšia.
AI CoolAssist® – inteligentné chladenie, ktoré sa prispôsobí vášmu režimu
AI CoolAssist® intuitívne prispôsobuje nastavenia chladničky vášmu dennému režimu – či už dopĺňate zásoby alebo odchádzate na dovolenku. AI CoolAssist® sa prispôsobí vašim činnostiam, aby optimalizoval teplotu chladenia a funkcie, a zároveň ušetril až 14 % spotreby energie pri slabšom využívaní.*
*Úspora energie v 1780 CB Multichill, 1780 CB Twintech Nofrost a 1225 Freezer NoFrost s aktivovaným režimom Autovacation oproti výrobným nastaveniam (funkcia AI CoolAssist vypnutá) pri teplote 25 °C. Skutočná úspora energie sa môže líšiť v závislosti od vzorcov používania a teploty okolia.
Jednoduchšia údržba mrazničky s technológiou LowFrost
Zabudovaný systém LowFrost udržuje teplotu vašej mrazničky tak, aby nedochádzalo k tvorbe námrazy. Pre lepší výkon a menej údržby.
Zvukový alarm dvierok
Alarm dvierok pomáha predchádzať plytvaniu potravinami a energiou tým, že vás upozorní, ak zostanú dvierka spotrebiča otvorené príliš dlho.
Prelomová novinka – jedinečná chladnička s mrazničkou z recyklovaných plastov*
S hrdosťou predstavujeme našu jedinečnú chladničku s mrazničkou s použitím vnútorného materiálu zo 70 % recyklovaného plastu. Plasty z vyradených chladničiek sa používajú na výrobu nových chladničiek, čo vďaka recyklácii pomáha znižovať množstvo odpadu.
* Vnútorná vložka rHIPS je vyrobená až zo 70 % z recyklovaného plastu, čo predstavuje 13 % z celkového objemu plastov v chladničke.
Zásuvka mrazničky – efektívne skladovanie potravín s jednoduchým prístupom
Zásuvka uľahčuje prístup do mrazničky. Rýchlo tak nájdete potrebné suroviny na prípravu jedál a zároveň využijete priestor mrazničky na maximum.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1772 mm |
| Rozmery – šírka: | 546 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 34 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 3.3 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | LED kontrolky |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Low Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 219 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 11.5 hod. |






Splátková kalkulačka Homecredit