Electrolux EJ2301AOW2 - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 23963
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Chladničky - Kombinované
Popis produktu Electrolux EJ2301AOW2
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 228litrov |
| Rozmery – výška: | 1404 mm |
| Rozmery – šírka: | 545 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 665 mm |
| Počet termostatov: | 1 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 40 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 184litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 44litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 3 kg / 24 hod. |
| Umiestnenie mrazničky: | Hore |
| Počet políc: | 1 |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/24h): | 0.62 kWh / 24 hod. |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 19 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit