Electrolux EIT60443X - Indukčná varná doska
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (33,61 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (74,35 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (21,39 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EIT60443X
Najrýchlejšie ochutenie
Rýchlejšie nahrejte varný panel s indukčným varným panelom série 300. Varné zóny rýchlo dosiahnu vysoké teploty bez potreby zapaľovania plynu alebo predhrievania cievok, takže voda zovrie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. A reaguje okamžite, keď znížite teplotu, čím vám poskytuje úplnú kontrolu.
Využite rýchlejší a účinnejší ohrev
Indukčná varná doska Fast & Powerful vďaka okamžitej a precíznej teplotnej odozve zabezpečuje účinný ohrev, takže varenie bude jednoduchšie a presnejšie.
Priame ovládanie každej zóny dotykom
Pomocou ovládačov na priame ovládanie dotykom jednoducho upravte nastavenia teploty vašej varnej dosky. Každá varná zóna má vlastné ovládanie výkonu, takže nastavenie teploty je dobre viditeľné a ľahko ho môžete zmeniť. A keďže ide o jeden hladký povrch, jednoducho sa čistí.
Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®
Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varnú dosku k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnej doske. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu.
Intenzívny ohrev, okamžite s funkciou PowerBoost
Zapnite funkciu PowerBoost pre okamžitý prísun tepla počas varenia. Je ideálna na rýchlejšiu prípravu jedál. Môžete nechať zovrieť vodu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a pripraviť panvice na prudké opečenie, keď ich potrebujete.
Načasujte každý krok svojho receptu bez námahy
Nastaviteľný časovač pomáha bez námahy dodržiavať proces varenia. Môžete ho nastaviť až na jednu hodinu a presne vám pripomenie čas varenia. Po uplynutí času vypne zvolenú varnú zónu a slúži ako kuchynský časovač, keď nepoužívate varný panel.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | Sklokeramika |
| Rozmery - výška: | 4.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51.6 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 57.6 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 / 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3700W/210mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1800/2800W/180mm Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1400/2500W/145mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1800/2800W/180mm |
Funkcie
| Pauza: | áno |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Detská poistka: | áno |






Splátková kalkulačka Homecredit