Electrolux EGT6242NVK - Plynová varná doska
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EGT6242NVK
Váš citlivý varný panel
Servírujte delikátne jedlá s naším plynovým varným panelom série 300. Varenie na plyne je jednoduché, citlivé a ľahko sa ovláda. Uľahčuje pomalé varenie omáčok aj rýchle opečenie steakov. Môžete tak variť s istotou a vychutnať si výhody plynu.
Spoľahlivý pomocník na každodenné varenie
Tento plynový varný panel je dokonalým nástrojom na každodenné varenie. Je jednoduchý a spoľahlivý a zaručí, že varenie bude pre vás vždy potešením.
Bezpečnosť bez rozmýšľania
Naša plynová varná doska je vybavená automatickým bezpečnostným prvkom, ktorý vypne plyn, ak plameň náhodne zhasne.
Ovládanie zapaľovania jednou rukou, stlačením a otočením vo všetkých zónach
Spustite túto plynovú varnú dosku rýchlo a jednoducho. Aktivujte požadovaný horák jemným otočením a stlačením gombíka, čím zapálite plameň.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Sklo |
| Rozmery - výška: | 4.7 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 48 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Typ mriežky: | Liatinové |
| Rozdelenie horákov : |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 1000W/54mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2900W/100mm Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1900W/70mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1900W/70mm |






Splátková kalkulačka Homecredit