Electrolux EES63400L - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EES63400L
Poskytuje až 3x lepšie pokrytie bez dodatočnej vody
Umývačka riadu 600 SatelliteClean® má inovatívne ostrekovacie rameno, ktoré v porovnaní so štandardným systémom poskytuje 3x lepšie pokrytie priestoru umývačky. Zaručuje umývanie od rohu k rohu, takže aj tesne naskladané predmety sú dôkladne umyté.
Maximálne pokrytie so systémom SatelliteClean®
So systémom SatelliteClean® je riad bezchybne umytý – má až 3-krát lepší výkon ako štandardná umývačka riadu. Vďaka dvojitému otočnému ramenu, ktoré neustále mení uhol ostreku, budú dobre umyté aj objemné kusy riadu.
Ukazovateľ stavu umývania
Umývačka vás prostredníctvom svetelného ukazovateľa Beam on floor v tichosti informuje o aktuálnom stave umývacieho programu. Zvukovú signalizáciu môžete ľahko prepočuť, ale svetelný ukazovateľ na podlahe pod spotrebičom neprehliadnete. Keď svieti červená, program beží, keď zelená, je riad umytý.
Dvojité sprchovacie rameno nevynechá žiadny kút
Dve otočné sprchovacie ramená dôkladne osprchujú vodou každé zákutie vo vnútri umývačky. Riad bude perfektne čistý. V hornom i dolnom koši.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 3 |
| Programy umývania: | 160, 60, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.9litrov |
| Spotreba energie: | 59 kWh |
| Energetická trieda: | C |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |






Splátková kalkulačka Homecredit