Electrolux EEA27600L - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EEA27600L
Technológia AirDry využíva na sušenie prirodzenú cirkuláciu vzduchu. Pred koncom programu sa dvierka umývačky pootvoria, aby mohol dovnútra prúdiť vzduch. Tento spôsob je 3x účinnejší než sušenie so zatvorenými dvierkami, takže sa riad dokonale vysuší.
Trikrát lepšie sušenie technológiou AirDry
Nová technológia AirDry používa na dokončenie sušenia prirodzený prúd vzduchu na dosiahnutie až trikrát lepšieho výkonu v porovnaní so systémami so zatvorenými dvierkami. Dvierka sa ku koncu cyklu otvoria na 10 cm, čo umožňuje prúdenie vzduchu na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov sušenia.
Ukazovateľ stavu umývania
Umývačka vás prostredníctvom svetelného ukazovateľa Beam on floor v tichosti informuje o aktuálnom stave umývacieho programu. Zvukovú signalizáciu môžete ľahko prepočuť, ale svetelný ukazovateľ na podlahe pod spotrebičom neprehliadnete. Keď svieti červená, program beží, keď zelená, je riad umytý.
Získajte najvyššiu účinnosť umývačky, pomocou jej programu údržby.
Zachovajte si najvyššiu účinnosť pomocou programu údržby umývačky. Špecificky navrhnutý program, spolu s čistiacim prostriedkom, pracujú na redukciu vodného kameňa a mastných usadenín, takže si môžete naďalej užívať lepšie výsledky umývania.
PerfectFit uľahčuje inštaláciu
Inštalácia novej umývačky nebola nikdy jednoduchšia. Posuvné závesy PerfectFit sa prispôsobia akýmkoľvek rozmerom, a dokonca nie je potrebné ani upravovať podstavec. Máte tak istotu, že nová umývačka dokonale zapadne do vašej kuchyne.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 5 |
| Teploty: | 2 |
| Programy umývania: | 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine care, rýchly 30 minútový |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 10.9litrov |
| Spotreba energie: | 53 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 43 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |






Splátková kalkulačka Homecredit