Electrolux E72LA100S - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux E72LA100S
S radom 700 riad efektívne umyjete a ľahko uložíte. Žiarivý riad získate už so spotrebou 8,4 litra vody. Oceníte aj to, ako jednoducho sa zmestí do priestranných flexibilných košov so skladacími radmi.
Účinné a úsporné umývanie: voda prúdi len tam, kde treba
Systém WaterSmart využíva sprchovacie ramená, ktoré pracujú nezávisle a smerujú vodu presne tam, kde treba. Vďaka tomu umýva účinne a pritom úsporne. V programe Eco spotrebuje len 8,4 litra vody.
Priestranné, ľahko plniteľné koše s dvojdielnym košom na príbor
Novo navrhnuté koše FlexiMax s hladkým pojazdom majú dva sklápacie rady, aby sa do nich zmestil veľký alebo atypický riad. O ochranu pohárov a krehkého riadu proti nárazom sa postarajú gumené protišmykové úchyty a hroty. Kôš na príbory si rozdelíte podľa dostupného miesta.
Stačí zvoliť dĺžku cyklu. Netreba si vyberať z programov
Je to jednoduchší spôsob používania umývačky riadu. Displej QuickSelect zobrazuje zmeny v spotrebe energie v závislosti od dĺžky cyklu. Pomocou posuvného ovládača vyberte čas a sledujte, ako sa mení graf spotreby energie. Aplikácia obsahuje tipy pre nakladanie, výber programu a údržbu.
Na záverečné sušenie využíva čerstvý vzduch
AirDry využíva na dokončenie sušenia čerstvý vzduch. Vďaka tomu je sušenie až 3-krát účinnejšie v porovnaní so systémom so zatvorenými dvierkami. Dvierka sa ku koncu programu automaticky otvoria a vpustia dnu čerstvý vzduch.
Nastaviteľný kôš vytvorí priestor presne tam, kde ho potrebujete
Kôš QuickLift jednoducho vytvorí viac miesta v hornom alebo dolnom koši. Stačí uchopiť držadlo na jednej alebo oboch stranách horného koša a mierne potiahnuť nahor. Kôš môžete zdvihnúť alebo znížiť na jednej či oboch stranách. Pohyb je plynulý, aj keď je kôš plný.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 3 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTOClean, Eko, MachineClean, QuickClean, QuickRinse |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 8.4litrov |
| Spotreba energie: | 53 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 42 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |






Splátková kalkulačka Homecredit