Electrolux E62LB200T - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux E62LB200T
Vďaka sprchovaciemu ramenu s ostrekovaním z viacerých uhlov dosiahnete v modeloch radu 600 lepšie pokrytie prúdom vody. Riad ľahko uložíte do priestranných košov so skladacími radmi. Program si jednoducho vyberiete podľa času umývania.
Stačí zvoliť dĺžku cyklu. Netreba si vyberať z programov
Je to jednoduchší spôsob používania umývačky riadu. Displej QuickSelect zobrazuje zmeny v spotrebe energie v závislosti od dĺžky cyklu. Pomocou posuvného ovládača vyberte čas a sledujte, ako sa mení graf spotreby energie.
Ostrekovacie rameno s dvojitou rotáciou čistí zo všetkých smerov
Ostrekovacie rameno 360Clean dôkladne umyje váš riad vďaka výkonnému ostrekovaniu s dvojitou rotáciou. Dokonca aj na tesno uložené alebo väčšie riady sa dôkladne umyjú bez ohľadu na to, kde sú umiestnené. To všetko bez zvýšenej spotreby vody či energie.
Univerzálna zásuvka s držiakom na nože pre príbor a kuchynské náčinie.
Zásuvka MaxiFlex s držiakom na nože je navrhnutá pre príbor a kuchynské náčinie rôznych tvarov a veľkostí. Vďaka nastaviteľným priečkam a hlbokej zásuvke sa dajú ľahko uložiť aj veľké alebo neforemné predmety.
Protišmykové gumené hroty na starostlivosť o sklo
Gumené protišmykové hroty SoftSpikes® chránia sklenený riad. Šetrným spôsobom držia jednotlivé poháre na mieste, čím znižujú riziko odštiepenia a poškriabania skla v dôsledku nárazov.
Zostávajúci čas cyklu uvidíte jednoducho na podlahe
Kontrolka TimeOnFloor zobrazuje zostávajúci čas cyklu na podlahe, takže máte okamžitý prehľad o tom, kedy bude riad čistý a suchý.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 3 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTOClean, Eko, MachineClean, QuickClean, QuickRinse |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.5litrov |
| Spotreba energie: | 64 kWh |
| Energetická trieda: | B |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |






Splátková kalkulačka Homecredit