Electrolux E62IB200SX - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux E62IB200SX
Vďaka sprchovaciemu ramenu s ostrekovaním z viacerých uhlov dosiahnete v modeloch radu 600 lepšie pokrytie prúdom vody. Riad ľahko uložíte do priestranných košov so skladacími radmi. Program si jednoducho vyberiete podľa času umývania.
Jednoduchý výber programu podľa času
Vďaka funkcii TimeSet si nemusíte lámať hlavu nad tým, aký program použiť. Stačí sa rozhodnúť, ako rýchlo chcete mať riad umytý, nastaviť dĺžku cyklu a stlačiť tlačidlo Štart.
Ostrekovacie rameno s dvojitou rotáciou čistí zo všetkých smerov
Ostrekovacie rameno 360Clean dôkladne umyje váš riad vďaka výkonnému ostrekovaniu s dvojitou rotáciou. Dokonca aj na tesno uložené alebo väčšie riady sa dôkladne umyjú bez ohľadu na to, kde sú umiestnené. To všetko bez zvýšenej spotreby vody či energie.
Univerzálna zásuvka s držiakom na nože pre príbor a kuchynské náčinie.
Zásuvka MaxiFlex s držiakom na nože je navrhnutá pre príbor a kuchynské náčinie rôznych tvarov a veľkostí. Vďaka nastaviteľným priečkam a hlbokej zásuvke sa dajú ľahko uložiť aj veľké alebo neforemné predmety.
Protišmykové gumené hroty na starostlivosť o sklo
Gumené protišmykové hroty SoftSpikes® chránia sklenený riad. Šetrným spôsobom držia jednotlivé poháre na mieste, čím znižujú riziko odštiepenia a poškriabania skla v dôsledku nárazov.
Účinné čistenie a hygienická starostlivosť
Program ExtraHygiene odstráni viac ako 99,9999% baktérií a vírusov*. Počas čistiacej fázy sa teplota vody zvýši na 69 °C minimálne na 10 minút, aby sa zničili mikroorganizmy. Váš riad sa tak dezinfikuje a výsledkom je dokonalá čistota a hygiena.
*Testované na Micrococcus luteus a bakteriofág MS2 v externom teste vykonanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (správa z testu č. 20212029).
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 3 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTOClean, Eko, MachineClean, QuickClean, QuickRinse |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.5litrov |
| Spotreba energie: | 64 kWh |
| Energetická trieda: | B |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Nie |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |






Splátková kalkulačka Homecredit