Electrolux CFG526R - Odsávač pár
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux CFG526R
Nechajte varnú dosku ovládať odsávač pár
Odsávač pár 600 Hob2Hood® automaticky kontroluje nastavenia odsávania pár. Počas varenia sa ventilátor prispôsobuje zmenám, ktoré vykonávate na varnej doske. To vám umožní variť pohodlne a bez rušivých vplyvov.
Hob2Hood®. Váš dokonalý partner pri varení
Funkcia Hob2Hood® automaticky zapne osvetlenie odsávača pár pri zapnutí varného panela. Pri varení sa upravuje rýchlosť ventilátora podľa nastavení ohrevu na varnom paneli, takže sa účinne odstraňujú pachy z varenia.
ExtractionTech Plus. Vysokovýkonné odsávanie pachov
ExtractionTech Plus sa postará o to, aby kuchyňa zostala svieža a čistá pri každom varení. Vysokovýkonný motor dôkladne čistí vzduch a odstraňuje zápachy pre lepšie kuchynské prostredie.
Pure Illumination presvetlí vaše varenie
Naša technológia Pure Illumination poskytuje intenzívne a trvalé osvetlenie, aby ste mali dokonalý prehľad o varení. Energeticky účinné LED osvetlenie dodá jas celej varnej ploche, takže pri príprave jedál uvidíte každučký detail.
Tukový filter Plus pre vysoký výkon
Tukový filter Plus odstraňuje mastnotu s vysokou účinnosťou, čím zaručuje čisté prostredie pri varení. Filter, ktorý ľahko vyčistíte ručne alebo v umývačke riadu, si neustále udržiava optimálnu účinnosť, a tak dosahuje špičkové výsledky.
Vďaka upozorneniu na údržbu filtra už nemusíte odhadovať
Čas čistenia filtrov si už nemusíte pamätať. Odsávač pár je vybavený praktickým systémom upozornenia filtra, ktorý vám pripomenie, že je potrebná údržba tukového filtra a uhlíkového filtra, takže na to nemusíte pamätať vy.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Vstavané |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Elektro-mechanické |
| Rozmery - výška: | 33.1 cm |
| Rozmery - šírka: | 53 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 28.7 cm |
| Hmotnosť: | 7.5 kg |
| Farba: | Čierna |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | 4 |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 600 m³/hod. |
| Hlučnosť : | (min/max): 50 / 60 dB(A) dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 1 |
| Typ uhlíkového filtra : | ECFB01ST |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
Napájanie
| Napätie : | 230 V |
| Energetická trieda: | C |






Splátková kalkulačka Homecredit