ECG RM 750 - Tyčový mixér
Pr. č.: 235620
Tvoja cena:
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (12,22 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (31,57 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Prevedenie: Tyčový mixér • Výkon: 750 W • Materiál nohy hlavice: Nerezová oceľ • Nádoba na sekanie: Áno • Odnímateľná hlavica/nádoba: Áno • Turbo rýchlosť: Áno
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu ECG RM 750
Kľúčové vlastnosti:
•Plynulá regulácia rýchlosti
•Odolný 4-čepeľový antikorový sekací nôž
•2-rýchlostné Soft-Touch tlačidlá
•Pogumované vyhotovenie
•Veľmi nízka hmotnosť a tichá prevádzka
•Ľahko vymeniteľné nadstavce: Antikorový šľahač, sekáč na potraviny a nádoba s objemom 500 ml
•Príslušenstvo: mixovacia nádoba s objemom 600 ml
•Výkonný jednosmerný motor s výkonom 750 W
•Menovité napätie: 220 – 240 V ~ 50/60 Hz
•Menovitý príkon: 750 W
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Tyčový mixér |
| Materiál nohy hlavice: | Nerezová oceľ |
| Materiál nádob: | Plast |
| Materiál noža: | Nerezová oceľ |
| Nádoba na šľahanie: | Áno |
| Objem nádoby : | 600 |
| Nádoba na sekanie: | Áno |
| Metla na šľahanie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Výkon: | 750 W |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
Funkcie
| Odnímateľný nôž: | Áno |
| Odnímateľná hlavica/nádoba: | Áno |
| Regulácia rýchlostí: | Áno |
| Turbo rýchlosť: | Áno |
Príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Antikorový šľahač, sekáč na potraviny a nádoba s objemom 500 ml |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit