Dell Pro 14 PC14255 - Notebook
Pr. č.: 251768
PN: YGJFJ
Popis produktu Dell Pro 14 PC14255
AMD Ryzen 5 220 (3,00-4,90GHz) (BNCH-18622b)
NPU AMD Ryzen AI
14,0" FHD+ 1920x1200px Matný IPS 60Hz 300nits LED
8GB DDR5 5600MHz
M.2 PCIe SSD 512GB
AMD Radeon Graphics
WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / USB-C 4 / LAN / HDMI
bez numerickej klávesnice
bez DVD
Win11Pro 64-bit
čierny
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 313,7 x 225,3 x 19 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | WUXGA (1920x1200) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen 5 |
| Model: | 220 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia: | 3.2 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.9 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Pamäť Cache L3: | 16 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 28 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 740M |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 5600 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | AMD |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
| TPM modul: | áno |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit