CYRUS 2 NEW 120x80 - jedálenský stôl 120x80x75cm biela/buk
Pr. č.: 156010
PN: 0000255653
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Typ stola: Pevný • Šírka: 120 cm • Hĺbka: 80 cm • Farebné prevedenie: Biely • Plát materiál: MDF • Nohy materiál: Masív • Hrúbka plátu: 1,8 cm
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu CYRUS 2 NEW 120x80
Čistý a jednoduchý dizajn je zárukou toho, že vás pri obede nič nebude vyrušovať. Biela a prírodné drevo - elegancia, do ktorej je oblečený jedálenský stôl CYRUS 2 NEW. Kvalitná MDF v bielej farbe poskytuje dostatok miesta na servírovanie jedál a nápojov. Prizrite sa bližšie, nejde o obyčajné drevo, je to kvalitný masív, ktorý tvorí pevnú základňu pre vrchnú dosku. Drevené masívne nohy sú v prírodnom odtieni. Diazjnéri mysleli aj na vaše deti. Do dizajnu stola zapracovali oblé rohy, preto stôl nepredstavuje pre vaše ratolesti nijaké nebezpečenstvo. Moderný jedálenský stôl sa hodí do akéhokoľvek interiéru a ľahko sa kombinuje s ostatným nábytkom či dekoráciami.
Parametre produktu
Popis
| Typ stola: | Pevný |
| Šírka: | 120 cm |
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Farebné prevedenie: | Biely |
| Nohy materiál: | Masív |
| Plát materiál: | MDF |
| Hrúbka plátu: | 1,8 |
| Hmotnosť: | 18.2 kg |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit