CRIS OR/Artemis 2 vystavený kus - Stolička čalúnená orech, látka Artemis 2
Pr. č.: 23817
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Jedálenské a barové stoličky
Popis produktu CRIS OR/Artemis 2 vystavený kus
Jedálenská stolička M CRIS
Parametre produktu
Rozmery
| Výška: | 96 cm |
| Šírka: | 46 cm |
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška sedenia: | 48 cm |
Parametre
| Podnož: | Drevená |
| Prevedenie: | Orech |
| Sedák: | Čalunený |
| Operadlo: | Drevené |
| Poťah: | Látka |
| Poťahový materiál: | Artemis 2 |
| Použitie: | Jedálenská |
| Popis: | Výsledné farebné prevedenie výrobku sa môže líšiť od ilustračnej fotografie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit