COLETA NOVA TS/CI - stolička jedálenská tmavosivá látka / čierny kov
Pr. č.: 134971
PN: 0000201236
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Jedálenské a barové stoličky
Popis produktu COLETA NOVA TS/CI
Spríjemnite si čas pri obede alebo pri rodinnej večeri, tiež chvíle strávené s priateľmi. Doprajte si štýlové, pohodlné posedenie s touto krásnou, nadčasovou stoličkou, ktorá do vášho domova zapadne, akoby tam bola odjakživa. Moderná stolička zo série COLETA NOVA v tmavosivej látke rozžiari každú miestnosť. Stabilný kovový rám vo farebnom prevedení čierna zase dodáva pocit istoty. Táto kráska sa pýši vysokou opierkou chrbta. S komfortnou výškou sedu 45 cm si budete môcť vychutnať nedeľný obed v absolútnom pohodlí. Stolička, ktorá vždy bude pútať pozornosť moderným, jednoduchým a stále vyhľadávaným dizajnom.
Parametre produktu
Rozmery
| Výška: | 96 cm |
| Šírka: | 41 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Výška sedenia: | 45 cm |
| Hĺbka sedenia: | 56 cm |
Parametre
| Podnož: | Kovová |
| Prevedenie: | Čierna, Šedá |
| Sedák: | Čalunený |
| Operadlo: | Čalunené |
| Poťah: | Látka |
| Použitie: | Jedálenská |
| Nosnosť: | 110 kg |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit