Asko DFI747U/1 - Umývačka riadu
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Asko DFI747U/1
Projekcia na podlahu
Projekcia na podlahu prehľadne zobrazuje priebeh programu a zostávajúci čas. Stav umývacieho cyklu je indikovaný tromi farbami: modrá znamená, že je ešte možné otvoriť dvierka a pridať riad, červená upozorňuje, že už je neskoro na doplnenie, a zelená oznamuje, že umývanie je dokončené.

Tichý, ale výkonný pomocník
S extrémne nízkou hlučnosťou je ASKO DW60 jednou z najtichších umývačiek na trhu. Navrhnutá tak, aby minimalizovala hluk. Pracuje tak ticho, že si sotva všimnete, že je zapnutá – ideálna pre otvorené priestory a nočné umývanie. Pre kuchyne, kde sa výkon snúbi s harmóniou.

Super Cleaning System™
Opláchnite riad. Vyčistite interiér vrátane filtra. Vyberte najlepší program. Koľko je to krokov? Jeden - a hovoríme tomu Super čistiaci systém - alebo náš najlepší vynález.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.9 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55.4 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor, Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Teploty: | 45/50/55/60/65/70 |
| Programy umývania: |
Samočisťiaci program Rýchle umývanie Krištáľové sklo Dolná polovica Horná polovica Univerzálny Opláchnite a podržte program Umývanie plastového riadu Časový program Hygienické umývanie EKO umývanie Automatické umývanie Intenzívny program |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.4litrov |
| Spotreba energie: | 54 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 38 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Áno |






Splátková kalkulačka Homecredit