Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU 5C GPU 8GB 256GB Strieborný SK -
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (64,17 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (95,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (127,32 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (46,85 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (89,63 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU 5C GPU 8GB 256GB Strieborný SK
Ahoj, Neo.
Láska na prvý Mac.
Predstavujeme MacBook Neo – úžasný Mac za prekvapivú cenu. V nádherných farbách. S odolnou konštrukciou a výkonnými funkciami. Kúzelný nový dôvod, prečo si Mac zamiluješ – znova a znova. Vitaj v rodine.
Pozri sa zblízka.
Farby
Doteraz najpestrejšia rada MacBookov. Vyber si zo štyroch nádherných odtieňov s farebne zladenými klávesnicami. 
Výkon
Zvládne to za teba.
Čip A18 Pro utiahne tvoje obľúbené aplikácie a pomôže ti rýchlo zvládnuť každodenné úlohy, pustiť sa do tvorivej práce alebo sa ponoriť do akčných hier. Nech už deň prinesie čokoľvek, nič nebude stáť v ceste tvojej inšpirácii.
Každodenná produktivita.
Odpovedaj na e-maily, prijímaj videohovory, prehliadaj web, plánuj si program, zdieľaj fotky – s MacBookom Neo všetko zvládneš raz-dva.
Zvládneš každý predmet.
MacBook Neo je pripravený na Apple Intelligence, takže či sa učíš na skúšku, potrebuješ si zhrnúť poznámky alebo pripravuješ prezentáciu, tento parťák ťa v tom nenechá.
Práca hrou.
Či už vytváraš tabuľky alebo spracúvaš mzdy, MacBook Neo si s tým poradí.
Zábava nepočká.
Vďaka skvelej grafike a bohatým farbám Liquid Retina displeja sa filmy, seriály, videá aj hry zobrazujú s neuveriteľnými detailmi.
Preleť každodennými úlohami.
Výkonný a úsporný čip A18 Pro bez problémov zvládne tvoje obľúbené aplikácie aj AI aktivity. Máš to vo svojich rukách.
Pomocník na každom kroku. S MacBookom Neo vydržíš celý deň – od rannej prednášky až po večerné prehliadanie webu.
Displej, kamera a zvuk
Poteší oči aj uši.
Fotky a videá vyniknú bohatým kontrastom a jemnými detailmi. Text je krásne ostrý a dobre čitateľný. A dvojica reproduktorov s bočným vyžarovaním ťa obklopí plným zvukom.
Sústava dvoch mikrofónov
Pomocou technológie formovania lúča izoluje a zvýrazňuje tvoj hlas a potláča hluk v pozadí. Budeš znieť jasne a zrozumiteľne.
Dvojica reproduktorov s bočným vyžarovaním
Prináša pôsobivý zvuk. A priestorový zvuk s podporou Dolby Atmos vytvára trojrozmerný zážitok pri počúvaní hudby aj sledovaní filmov či seriálov.
AI
Veľa úloh? Hotovo.
AI aplikácie a nástroje, ktoré často používaš – napríklad ChatGPT alebo Canva – bežia na MacBooku Neo plynulo. Či už pracuješ alebo sa venuješ koníčkom, otvárajú sa ti nové možnosti využitia AI.
Navrhnutý pre Apple Intelligence.
Apple Intelligence je systém osobnej inteligencie, ktorý ti pomáha písať, vyjadrovať sa a byť produktívny s minimálnou námahou. Je integrovaný priamo v základe MacBooku Neo.
Ohromné schopnosti. Ohromná ochrana súkromia.
Apple Intelligence je navrhnutá tak, aby chránila tvoje súkromie na každom kroku. Funguje priamo v zariadení, takže dokáže pracovať s tvojimi osobnými údajmi bez ich zhromažďovania. A vďaka prelomovému privátnemu cloud computingu dokáže pri náročnejších úlohách využiť výkon serverových modelov na čipoch Apple – stále s dôrazom na ochranu tvojich dát.
macOS
Všetko ide hladko.
macOS je výkonný a prehľadný operačný systém, ktorý robí Mac Macom. Ak máš iPhone, veľa vecí ti bude povedomých. Jednoduché ovládanie, bezplatné automatické aktualizácie a aplikácie, ktoré bežia plynulo – to všetko v elegantnom Liquid Glass dizajne.
Mac + iPhone
Spolu sú ešte lepší.
Mac a iPhone sú skvelé samy o sebe. Ale keď ich používaš spolu, otvára sa ti svet nových možností. Začni e-mail na iPhone a dokonči ho na Macu, kopíruj obsah medzi zariadeniami alebo použi iPhone ako hotspot pre Mac. Funguje to jednoducho.
Začínaš s Macom?
Intuitívny od základov.
Aj bez predchádzajúcich skúseností sa budeš na Macu cítiť ako doma. Prostredie MacBooku Neo je od prvého zapnutia prehľadné a jednoduché.
Ochrana súkromia a zabezpečenie
Bez kompromisov.
MacBook Neo má už v základe pokročilé bezpečnostné funkcie, ktoré sú štandardom každého Macu. Automatické šifrovanie dát, bezplatná antivírusová ochrana a pravidelné aktualizácie softvéru chránia tvoje údaje a držia ťa v bezpečí online.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný, Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Mac OS |
| Operačný systém: | Mac OS |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Kov |
| Hmotnosť: | 1.23 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 297,5 x 206,4 x 12,7 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 13" |
| Rozlíšenie displeja: | 2408 x 1506 px |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Apple |
| Modelová rada: | A18 |
| Model: | A18 Pro |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Apple |
Operačná pamäť RAM
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Apple |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | Slovenské |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
Batéria
| Výdrž batérie: | 11 hod. |






Splátková kalkulačka Homecredit