Alveus CADIT 20 Beige 55 - Drez Granitový 790x500mm, vanička 375x425x198mm
Pr. č.: 202866
PN: 1132024
Tvoja cena:
Cena člena
Andrea Klub:
Andrea Klub:
216,90 € s DPH
Ako člen ušetríš 24,10 €
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
14.05. u teba
Doručenie kuriérom 14.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Rozmer výrezu: 770 x 480 mm • Typ ventilu: Sitkový • Otvor pre batériu: Áno • Orientácia: Obojstranný
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Alveus CADIT 20 Beige 55
Alveus Cadit 20 predstavuje moderný granitový drez do kuchyne s odkvapkávacou plochou a priestrannou vaničkou. Montáž drezu je na pracovnú dosku a je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 50 cm.
Materiál drezu Vám zaručuje jednoduchú a finančne nenáročnú údržbu. Granit nezadržiava nečistoty a preto ho jednoducho očistíte aj pomocou bežných čistiacich prostriedkov. Je veľmi odolný a farebne svetlostály.
Parametre produktu
Parametre
| Spodná skrinka od: | 50 |
| Matreriál: | Granit |
| Farebné prevedenie: | Beige |
| Odkvapkávacia plocha: | Áno |
| Orientácia: | Obojstranný |
| Šírka drezu: | 79 cm |
| Hĺbka drezu: | 50 cm |
| Hĺbka vaničky: | 19.8 cm |
| Typ ventilu: | Sitkový |
| Otvor pre batériu: | Áno |
| Rozmer výrezu: | 770 x 480 mm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit