AL-KO EASY PRO 4216 SP-A - kosačka benzínová s pojazdom
Andrea Klub:
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (38,70 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (50,93 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AL-KO EASY PRO 4216 SP-A
Osvedčená ľahká kosačka – benzínová kosačka solo by AL-KO 4216 SP-A Easy pro
S hmotnosťou iba 23,2 kg sa táto kosačka môže pochváliť komplexnou škálou funkcií a zároveň ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality.
Osvedčená a testovaná rokmi
Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia umožňuje jednoduché a pohodlné nastavenie výšky kosenia v 7 krokoch od 2,5 do 7 cm. So šírkou kosenia 41 cm a vďaka energeticky úspornému pohonu kolies je benzínová kosačka 4216 SP-A Easy pro ideálnym a cenovo dostupným partnerom pre malé až stredne veľké záhrady do 800 m². Dvojité kolesá s guľôčkovými ložiskami a ergonomicky tvarovaná rukoväť s mäkkou rukoväťou zvyšujú komfort obsluhy kosačky solo® by AL-KO 4216 SP-A Easy pro. Robustný oceľový kryt vďaka svojmu vysoko aerodynamickému dizajnu umožňuje obzvlášť efektívny zber trávy. Pokosená tráva sa zhromažďuje v 50-litrovom látkovom zbernom koši s pevnou strechou a indikátorom hladiny naplnenia.
Táto benzínová kosačka sa navyše môže pochváliť výkonným a ľahko štartovateľným motorom AL-KO Pro 125 QSS s výkonom 1,9 kW a technológiou OHV. Vďaka funkcii 3 v 1 môžete kosiť, zbierať a mulčovať. Pre pohodlné a priestorovo úsporné skladovanie je možné rukoväť rýchlo a jednoducho sklopiť pomocou rýchloupínacích pák na oboch stranách. Robustná predná rukoväť zaisťuje jednoduchú prepravu.
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Benzínový |
| Motor: | AL-KO Pro 125 QSS s technológiou OHV |
| Príkon: | 1900 W |
| Pojazd: | Áno |
| Prevedenie: | Kovový skelet |
| Záber kosenia: | 41 cm |
| Kôš: | 50 l |
| Nastavenie výšky: | v 7 krokoch od 25 do 70 mm |
| Hmotnosť: | 23.2 kg |
| Doporučená plocha kosenia: | 800 m² |
| Elektrický štart: | nie |






Splátková kalkulačka Homecredit