AL-KO EASY 4.26 P-D plná záruka na 5 rokov zadarmo - kosačka benzínová
Pr. č.: 243817
PN: 114120
Tvoja cena:
Cena člena
Andrea Klub:
Andrea Klub:
209,00 € s DPH
Ako člen ušetríš 10,00 €
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (38,70 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (50,93 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Pohon: Benzínový • Pojazd: Nie • Prevedenie: Kovový skelet • Záber kosenia: 41 cm • Nastavenie výšky: 25 - 75 mm
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AL-KO EASY 4.26 P-D plná záruka na 5 rokov zadarmo
Šírka kosenia: 41 cm – ideálna pre malé a stredne veľké záhrady do 800 m²
Odolné oceľové teleso kosačky pre dlhú životnosť
Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlnú prácu
Centrálne nastavenie výšky kosenia
Rýchloupínacia páka – jednoduché nastavenie rukoväte a pohodlné skladovanie
Funkcia 3 v 1: kosenie, zber do koša, mulčovanie
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Benzínový |
| Príkon: | 1900 W |
| Pojazd: | Nie |
| Prevedenie: | Kovový skelet |
| Záber kosenia: | 41 cm |
| Nastavenie výšky: | 25 - 75 mm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Doporučená plocha kosenia: | 800 m² |
| Elektrický štart: | nie |







Splátková kalkulačka Homecredit