AEG TI84IB10IT - Indukčná varná doska
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG TI84IB10IT
Vretie vody pod kontrolou so SenseBoil
Inteligentné indukčné dosky s technológiou SenseBoil® po celý čas varenia detekujú, kedy voda v hrnci dosiahne bod varu. Pri jeho dosiahnutí je teplota automaticky regulovaná až do tej doby, kým ju sami zmeníte.
Vretie vody pod kontrolou so SenseBoil
Inteligentné indukčné dosky s technológiou SenseBoil® po celý čas varenia detekujú, kedy voda v hrnci dosiahne bod varu. Pri jeho dosiahnutí je teplota automaticky regulovaná až do tej doby, kým ju sami zmeníte.
Matná varná doska s trvalou krásou
Hladký matný čierny povrch varnej dosky SaphirMatt® SE zvládne každodenné používanie a je 3x odolnejší voči poškriabaniu ako štandardné varné dosky. Vďaka hladkému a nenápadnému štýlu dokonale ladí s moderným kuchynským dizajnom.
4 zóny so samostatným ovládaním. Nekonečné možnosti varenia
4 individuálne zóny s 9 úrovňami výkonu so samostatným ovládaním a nastavením časovačov pre každú zónu. Medzi ďalšie funkcie patrí zvýšenie výkonu, aktívny dotyk, detská poistka a automatické ovládanie odsávača.
Extra výkon pre rýchlejšie varenie s PowerBoost
Už žiadne čakanie až sa hrnce zahrejú. Funkcia PowerBoost vám poskytne okamžitý prísun tepla a varí vodu za menej ako 90 sekúnd. Je ideálny pre úlohy, ako je privedenie do varu veľkého objemu vody.
Časovač varnej dosky pre lepšú presnosť
Časovač varnej dosky je možné nastaviť až na jednu hodinu a po uplynutí tejto doby varnú dosku automaticky vypne. Pre presné výsledky bez námahy.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | Sklokeramika |
| Rozmery - výška: | 4.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 75 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 77 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 / 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200W/210mm Stredná predná zóna - výkon/priemer: 1400/2500W/145mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3600W/240mm |
Funkcie
| Pauza: | áno |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Detská poistka: | áno |






Splátková kalkulačka Homecredit