AEG TCTCS191ES - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka do 60 cm) (30,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG TCTCS191ES
Chladenie podľa vašich potrieb. Technológia No Frost zabraňuje tvorbe námrazy.
Chladnička s mrazničkou 7000 No Frost AI CoolAssist sa intuitívne prispôsobí vášmu životnému štýlu a nastaví chladenie tak, aby potraviny zostali čerstvé, či už dopĺňate zásoby alebo ste na dovolenke. Technológia No Frost zabraňuje tvorbe námrazy, takže nemusíte mrazničku odmrazovať.
AI CoolAssist® – pokročilé chladenie na mieru
AI CoolAssist® intuitívne prispôsobuje nastavenia chladničky vášmu dennému režimu – či už dopĺňate zásoby alebo odchádzate na dovolenku. AI CoolAssist® sa prispôsobí vašim činnostiam, aby optimalizoval teplotu chladenia a funkcie, a zároveň ušetril až 14 % spotreby energie pri slabšom využívaní.*
Technológia TwinTech® No Frost udržiava potraviny šťavnaté a vláčne
Technológia TwinTech® No Frost využíva pokročilý duálny chladiaci systém samostatný pre chladničku a mrazničku. Táto technológia zaručí, že v mrazničke sa nebude tvoriť námraza a v chladničke bude optimálna vlhkosť, aby sa zabránilo vysychaniu potravín.
MultiSpace - nový rozmer skladovania
Chladnička s mrazničkou MultiSpace využíva priestor až po horný okraj. Premyslený dizajn a prispôsobiteľný interiér vám umožnia uložiť všetky potraviny.
Cooling 360° – dokonalé vychladenie celého priestoru
Cooling 360° zabezpečuje kvalitu potravín vďaka stabilnej teplote. Je k dispozícii v kovovom, sklenenom alebo plastovom vyhotovení a zabraňuje zamrznutiu surovín v zadnej časti pomocou cirkulácie studeného vzduchu cez viacero kanálov, čím zabezpečuje rovnomerné chladenie v celom priestore.*
Zásuvka ExtraChill chráni čerstvé suroviny
Oddelená zásuvka je určená na skladovanie čerstvých potravín, akými sú syry a údeniny. Vďaka aktívnej cirkulácii studeného vzduchu sa v nej udržuje nižšia teplota ako vo zvyšku chladničky.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1884 mm |
| Rozmery – šírka: | 546 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 5 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 1 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | LED kontrolky |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 215 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 10 hod. |






Splátková kalkulačka Homecredit