AEG TC9MS181AC - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka do 60 cm) (30,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG TC9MS181AC
Pokročilé a precízne chladenie. Technológia No Frost zabraňuje tvorbe námrazy
Chladnička s mrazničkou 9000 No Frost ZeroDegree ponúka presné chladenie všetkých potravín. Zásuvka MultiChill 0° disponuje pokročilou, nezávislou reguláciou teploty, ktorú je možné optimalizovať pre surové ryby a mäso, varené zvyšky jedla a ďalšie potraviny.
Zásuvka MultiChill 0° – maximálna flexibilita pri skladovaní potravín
Zásuvka MultiChill 0° vám poskytuje úplnú kontrolu s nastaviteľnou teplotou na skladovanie mäsa a rýb. Pomocou aplikácie môžete aktivovať programy na skladovanie potravín, od chladenia nápojov až po správne rozmrazovanie mrazených potravín alebo zachovanie zvyškov jedla v čerstvom stave.
Technológia TwinTech® No Frost udržiava potraviny šťavnaté a vláčne
Technológia TwinTech® No Frost využíva pokročilý duálny chladiaci systém samostatný pre chladničku a mrazničku. Táto technológia zaručí, že v mrazničke sa nebude tvoriť námraza a v chladničke bude optimálna vlhkosť, aby sa zabránilo vysychaniu potravín.
Zásuvka GreenZone+ pomáha udržať ovocie a zeleninu plnú živín
Špeciálna membrána v zásuvke GreenZone+ automaticky reguluje vlhkosť, aby ovocie a zelenina vydržali dlhšie čerstvé. V tejto vysokovýkonnej zásuvke zostanú nutričné hodnoty aj chuť zachované bez nadmernej vlhkosti či vysúšania.
AI CoolAssist® – pokročilé chladenie na mieru
AI CoolAssist® intuitívne prispôsobuje nastavenia chladničky vášmu dennému režimu – či už dopĺňate zásoby alebo odchádzate na dovolenku. AI CoolAssist® sa prispôsobí vašim činnostiam, aby optimalizoval teplotu chladenia a funkcie, a zároveň ušetril až 14 % spotreby energie pri slabšom využívaní.*
Cooling 360° – dokonalé vychladenie celého priestoru
Cooling 360° zabezpečuje kvalitu potravín vďaka stabilnej teplote. Je k dispozícii v kovovom, sklenenom alebo plastovom vyhotovení a zabraňuje zamrznutiu surovín v zadnej časti pomocou cirkulácie studeného vzduchu cez viacero kanálov, čím zabezpečuje rovnomerné chladenie v celom priestore.*
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1769 mm |
| Rozmery – šírka: | 557 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 27 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 8 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 100 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 13 hod. |






Splátková kalkulačka Homecredit