AEG NKK9N821DT - Rúra zabudovateľná kompaktná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG NKK9N821DT
Pokročilé funkcie varenia pre skvelé výsledky za polovicu času
Rúra 9000 ProAssist CombiQuick® spája cirkuláciu horúceho vzduchu s pokročilou mikrovlnnou technológiou, ktorá zaisťuje rovnomernú prípravu za polovicu času. Je tiež vybavená funkciou automatickej úpravy nastavení, aby sa jedlo vždy podarilo.
Mikrovlnná a teplovzdušná rúra. Dvojitá funkcia pre chutné pokrmy
Spotrebič využíva cirkuláciu horúceho vzduchu s pokročilou mikrovlnnou technológiou. Dokáže grilovať, piecť a zapekať až o 50 % rýchlejšie ako bežná rúra.
S CookSmart Touch Pro budú vaše obľúbené jedlá vždy dokonale pripravené.
CookSmart Touch Pro je náš najmodernejší spôsob varenia. Vďaka podrobným pokynom, prispôsobeným návrhom a automatickým funkciám, ktoré zakaždým zaručia dokonalé výsledky, máte na inteligentnej obrazovke svoje obľúbené jedlá na dosah jediným dotykom.
Teplotná sonda zaistí precíznu prípravu
Nová teplotná sonda vás upozorní po dosiahnutí požadovanej teploty a umožní vám presne monitorovať proces prípravy na dosiahnutie vždy dokonalých výsledkov.
Aktualizácie na diaľku. Rúra, ktorá sa vyvíja spolu s vami.
Rúra, ktorá sa vyvíja spolu s vami. Priebežné aktualizácie na diaľku ju postupne obohacujú o nové funkcie a kuchynské inovácie. Nikdy tak nezostarne, naopak, bude stále lepšia. Vždy bude vybavená najnovšími funkciami, ktoré potrebujete.
Rovnomerné prepečenie každého kúska
Rovnomerná cirkulácia horúceho vzduchu pre rýchlejšiu a energeticky úspornejšiu prípravu pokrmov.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 44litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Príkon: | 3000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, gril, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, mikrovlny, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |






Splátková kalkulačka Homecredit