AEG GT9200A2SNT +3 roky záruky zadarmo - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG GT9200A2SNT +3 roky záruky zadarmo
Rad 9000: Multifunkčné koše s plynulým výsuvom a zásuvka na príbor. Držiaky na bezpečné uloženie pohárov a podnosov. Výkonné umývanie odstráni aj pripečené alebo zaschnuté zvyšky jedla. Vysokoúčinný vodný systém spotrebuje len 8,4 litra vody.
Multifunkčné koše: Viac možností ukladania
Koše EasyFlex Pro sa plynulo vysúvajú a všetky časti sa dajú sklopiť pre maximálnu flexibilitu. Protišmykové gumové úchyty a hroty bezpečne držia poháre na stopke aj ostatné poháre a bránia ich vzájomnému narážaniu. Do zásuvky na príbor sa zmestia metličky, naberačky aj malé šálky.
FlexHolder 4v1 na poháre na stopke, vysoké poháre aj plechy do rúry.
FlexHolder 4v1 v spodnom koši má protišmykové gumové úchyty na bezpečné držanie vínových pohárov, pohárov na šampanské či vysokých pohárov pre dôkladné umytie bez vzájomného narážania. Dokáže udržať aj plechy v správnom uhle na odstránenie pripečených zvyškov.
SatelliteClean® Pro: Účinná technológia na ťažko odstrániteľné zvyšky jedla
Ostrekovacie rameno SatelliteClean® Pro s dvojitou rotáciou účinne privádza vodu z viacerých uhlov. Výsledkom je 100 % odstránenie odolných zvyškov jedla len za 90 minút bez dodatočnej spotreby vody.
ZoneClean: Intenzívne umývanie hrncov a panvíc, šetrné umývanie pohárov
Aktivujte funkciu ZoneClean a maximalizujte tlak vody v ostrekovacom ramene na dôkladné umytie hrncov a panvíc v spodnom koši, zatiaľ čo v hornom koši sa poháre umývajú jemnejším tlakom. Dve umývacie zóny bez dodatočnej spotreby vody či energie.
Šetrite vodu pri každom umývaní. Úsporné a výkonné
AquaSave, náš prepracovaný systém regulácie vody, jednotlivo aktivuje ostrekovacie ramená a privádza vodu len tam, kde je potrebná. Znižuje tak spotrebu vody na 8,4 l bez kompromisov v kvalite umývania.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 58 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 9 |
| Teploty: | 4 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, extra tichý, Machine care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 8.4litrov |
| Spotreba energie: | 54 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 38 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Nie |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |







Splátková kalkulačka Homecredit