AEG GT6200B2SNM +3 roky záruky zadarmo - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG GT6200B2SNM +3 roky záruky zadarmo
Rad 6000 ponúka viacstranné umývanie vďaka sprchovaciemu ramenu s ostrekovaním z viacerých uhlov. Na ovládacom paneli jednoducho vyberiete program podľa času umývania. Koše sú priestranné a horný kôš sa dá výškovo nastaviť.
Zabudnite na výber programu, stačí nastaviť čas
Namiesto výberu programu stačí, keď na displeji TimeSelect nastavíte len čas umývania. O všetko ostatné sa postará umývačka.
Výkonné umývanie riadu bez zbytočnej spotreby vody
Ostrekovacie rameno SatelliteClean® dôkladne umyje váš riad vďaka výkonnému ostrekovaniu. Dokonca aj na tesno uložené alebo väčšie riady sa dôkladne umyjú bez ohľadu na to, kde sú umiestnené. To všetko bez zvýšenej spotreby vody či energie.
Všestranný priestor na pohodlné umývanie príborov a kuchynského náčinia
Do zásuvky EasyFlex sa zmestia príbory, kuchynské nože a kuchynské pomôcky rôznych veľkostí vrátane veľkých alebo neforemných predmetov.
Špeciálna ochrana krehkého skla
Vďaka podporným prvkom SoftSpikes® je krehké sklo v bezpečí. Gumené protišmykové hroty pevne držia poháre a hrnčeky, aby sa zabránilo poškriabaniu a odštiepeniu. Hroty môžete ľubovoľne premiestňovať podľa potreby.
Hygienická čistota a dokonale čistý riad
Funkcia ExtraHygiene zničí viac ako 99,9999 % baktérií a vírusov*. Pri záverečnom opláchnutí sa teplota vody zvýši na 69 °C na minimálne 10 minút. Výsledkom je hygienicky čistý a dokonale umytý riad.
*Testované na Micrococcus luteus a bakteriofág MS2 v externom teste vykonanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (Správa z testu č. 20212029).
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 3 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.5litrov |
| Spotreba energie: | 64 kWh |
| Energetická trieda: | B |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Nie |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |







Splátková kalkulačka Homecredit