AEG GI7200A1SN +3 roky záruky zadarmo - Umývačka riadu zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu AEG GI7200A1SN +3 roky záruky zadarmo
Úsporné, účinné umývanie. Priestranné, flexibilné koše
Vďaka novému vodnému systému, ktorý spotrebuje len 8,4 litra vody, poskytuje rad 7000 nízku spotrebu vody a účinný umývací výkon. Veľkokapacitné, flexibilné koše so sklápateľnými časťami na jednoduché ukladanie riadu.
Šetrite vodu pri každom umývaní. Úsporné a výkonné
AquaSave, náš prepracovaný systém regulácie vody, jednotlivo aktivuje ostrekovacie ramená a privádza vodu len tam, kde je potrebná. Znižuje tak spotrebu vody na 8,4 l bez kompromisov v kvalite umývania.
Koše EasyFlex s deliteľným košom na príbor
Prepracované koše EasyFlex s plynulým výsuvom majú protišmykové gumové hroty, ktoré bránia nárazom pohárov a krehkého riadu. Dva rady sa dajú sklopiť a vytvoriť priestor pre veľký alebo netypicky tvarovaný riad. Kôš na príbor sa dá rozdeliť pre väčšiu flexibilitu.
Ovládajte čas a účinnosť. Na displeji alebo v aplikácii
Displej a aplikácia SmartSelect Connect zobrazujú dĺžku a energetickú účinnosť každého programu. Umyte riad rýchlo za 60 minút alebo šetrite energiu s programom ECO. Dokonalé výsledky v oboch prípadoch. Aplikácia poskytuje rady pre ukladanie riadu, výber programu a údržbu.
Dosuší čerstvým vzduchom
AirDry dokončí sušenie prirodzeným prúdením vzduchu. Dvierka sa ku koncu programu automaticky otvoria a vpustia do umývačky vzduch s izbovou teplotou. V porovnaní so systémom so zatvorenými dvierkami je sušenie až 3-krát účinnejšie.
ExtraSilent: Ešte tichšia prevádzka pre chvíle, keď potrebujete viac pokoja
Keď potrebujete mimoriadne tichú kuchyňu počas prevádzky umývačky, jednoducho aktivujte funkciu ExtraSilent na ovládacom paneli alebo v aplikácii. Zníži už aj tak nízku hlučnosť 90- alebo 120-minútového programu o ďalšie 2 dB.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Teploty: | 4 |
| Programy umývania: | 120, 60, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine care, rýchly 30 minútový, opláchnutie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 8.4litrov |
| Spotreba energie: | 53 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 42 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |







Splátková kalkulačka Homecredit