Acer H6815GTV - Projektor
Pr. č.: 254470
PN: MR.JXP11.001
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 04.06., u teba 04.06.
Doručenie kuriérom 04.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Svietivosť: 4000 lumenov (norma ANSI) • Režimy zobrazenia: 16:9 • 3D ready: Nie • Natívne rozlíšenie (fyzické): 4K UHD (3840 x 2160)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Acer H6815GTV
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Kategoria projektora: | Kancelaria - multimédiá - štúdium |
| Zdroj svetla: | LED |
| Životnosť lampy: | 5000 hodín |
| Technológia projekčnej sústavy: | DLP |
| Projekčná vzdialenosť: | Štandartná |
| Prenosný: | áno |
| Zabudovaná batéria: | nie |
| Rozmery -šírka: | 313 mm |
| Rozmery - výška: | 114 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 240 mm |
| Hmotnosť: | 3.1 kg |
| Farba: | Biela |
| Hlučnosť: | 29 dB |
Obraz
| Svietivosť: | 4000 lumenov (norma ANSI) |
| Režimy zobrazenia: | 16:9 |
| 3D ready: | Nie |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | 4K UHD (3840 x 2160) |
Smart funkcie a OS
| Smart TV: | áno |
| Operačný systém: | Android |
Dodávané príslušenstvo
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| Ďalšie vstupy a výstupy: | 1x RS-232 (D-sub) |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 10 W |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit