Electrolux KODEH10H - Rúra zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux KODEH10H
Jemné, šťavnaté, chrumkavé a rovnomernejšie: para znamená lepšie pečenie
Rúra 500 SurroundCook SteamBake vám umožní pridať trochu pary na dosiahnutie správnej farby a kôrky. Pokrmy sú zlatisto chrumkavé zvonka a jemné a šťavnaté zvnútra. A každé jedlo bude pripravené rovnomerne bez toho, aby ste ho museli otáčať alebo premiestňovať plech.
Na lahodné pečenie stačí pridať paru
Multifunkčná rúra SteamBake sa pomocou pary postará o lahodné pečenie. Jedlá budú zlatisté a chrumkavé na povrchu a zároveň zostanú jemné a vláčne vnútri. Pečenie s parou zároveň zaisťuje, že každý kúsok jedla je rovnomerne prepečený.
Funkcia SET na precízne časovanie
Funkcia SET poskytuje precízne ovládanie času so sprievodcom počas procesu varenia prostredníctvom displeja. Jednoducho nastavte odložený štart alebo koniec varenia.
Parné čistenie rúry s funkciou AquaClean
S funkciou AquaClean rúra využíva výhody vlhkosti na čistenie bez chemikálií. Funkcia AquaClean najskôr nechá odpariť vodu na dne rúry. Para potom uvoľní odolnú mastnotu a zvyšky, takže môžete jednoducho dosiahnuť prirodzenú čistotu.
Viacúrovňové pečenie – rovnomernejšie teplo v celej rúre
Viacúrovňové pečenie pridáva tretí ohrevný článok, ktorý vám umožní piecť rovnomerne na viacerých úrovniach. Ideálne na prípravu sušienok alebo koláčov na troch plechoch súčasne.
Rýchle, efektívne a rovnomerné pečenie
Náš inovatívny systém rozháňa horúci vzduch rovnomerne po celej rúre. Vnútro rúry sa tak zohreje rýchlejšie, čím sa šetrí čas aj elektrická energia. Okrem toho jedlo v rúre už netreba obracať.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.9 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 0.93 kWh |
| Príkon: | 2990 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, Grill (14) + top (40) + fan, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + vrchný ohrev, gril + vrchný ohrev + ventilátor, osvetlenie, kruhové teleso + odparovač + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
| Plechy : | 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Aqua clean/ Water systém samočistenie: | Áno |






Splátková kalkulačka Homecredit