Electrolux KGG7536K vystavený kus - Plynová varná doska
Pr. č.: 128245
Popis produktu Electrolux KGG7536K vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Sklo |
| Rozmery - výška: | 4.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 51 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 74 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 220 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 5 |
| Spoločný výkon varných zón: | 10900 W |
| Rozdelenie horákov : |
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2000W/80mm Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2000W/80mm Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1000W/65mm Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2000W/80mm |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit