Electrolux EW8TA3562C - Automatická práčka
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
- 30 rokov skúseností
- Milióny predaných kusov
-
Vrátenie tovaru
do 14 dní
Popis produktu Electrolux EW8TA3562C
Štruktúra tkanín dokonale zachovaná
Zvrchu plnená práčka série 800 s technológiou UltraCare dokáže naplno aktivovať prací prostriedok a aviváž vo vode, skôr ako sa dostanú k bielizni. Vďaka tomu sa bielizeň vyperie rýchlo a dôkladne a kvalita oblečenia zostane zachovaná. Tkaniny sa ošetria vždy jemne a šetrne.
S UltraCare oblečenie vydrží dlhšie ako nové
S UltraCare oblečenie vydrží dlhšie ako nové Prací prostriedok aj aviváž sa najprv premiešajú s vodou, až potom sa dostanú k bielizni do bubna, aby sa rovnomerne rozložili v celej náplni. Vďaka tomu účinkujú okamžite a dôkladne, takže perfektne vyčistia a ošetria vlákna oblečenia.
UltraWash 59 min – kompletné odstránenie škvŕn aj pri nízkej teplote*, úspora až 30 % energie**.
UltraWash 59 min je energeticky úspornejší*, výkonný program vhodný na každodenné pranie. Pri nízkych teplotách (30 °C ) a za krátku dobu (59 minút) kompletne odstráni škvrny u zmiešanej náplne bavlny a syntetiky.**
Osviežte oblečenie parou a oblečte si ho znova. Ušetríte tým až 96 % vody.*
25-minútový parný program je vhodný pre citlivé oblečenie a spotrebuje menej vody ako bežné pranie. Ak oblečenie nepotrebuje kompletné pranie, použite parný cyklus.
Individuálna starostlivosť a kratšie cykly
Technológia SensiCare prispôsobuje program aktuálnej náplni, aby zabránila zbytočne dlhému praniu. Odevy si tak dlhšie zachovajú svoj vzhľad a hebkosť.
Šetrite energiu s Eco TimeManagerom
Perte úsporne, efektívne a ekologicky s funkciou Eco TimeManager. Prispôsobte si trvanie pracieho programu, ako vám to vyhovuje, a súčasne šetrite vodu aj energiu. To všetko pri vynikajúcej účinnosti prania. Môžete sa spoľahnúť, že bielizeň bude vypraná jemne a dôkladne.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 89 cm |
| Rozmery - šírka: | 40 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Čistá hmotnosť: | 58 kg |
| Prevedenie: | Zhora plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 42 kWh |
| Spotreba vody: | 43 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 6 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1300 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 79 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Parné pranie : | áno |
| EKO pranie: | áno |
| Programy prania: | detská bielizeň, bavlna, jemná bielizeň, džínsovina, Eco 40-60, športová bielizeň, Rapid 14Min, plákanie, odstredenie/vypustenie, Steam, Steam Cashmere, syntetika, ultrawash, vlna |
| Detská bielizeň: | áno |
| Šport: | áno |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ teploty, Ukazovateľ otáčok, Ukazovateľ zostávajúceho času |






Splátková kalkulačka Homecredit