Electrolux EW6T14262 - Práčka zhora plnená
Pr. č.: 144299
Popis produktu Electrolux EW6T14262
Technológia SensiCare v práčke Electrolux PerfectCare 600 upravuje dĺžku cyklu a spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne. Programy sú úsporné aj pri malých náplniach a žiadne oblečenie sa nebude prať zbytočne dlho. Vďaka štíhlej konštrukcii sa zmestí aj do menších domácností.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 89 cm |
| Rozmery - šírka: | 40 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Prevedenie: | Zhora plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | F |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 83 kWh |
| Spotreba vody: | 43 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 6 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 77 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Plákanie: | áno |
| EKO pranie: | áno |
| Extra plákanie: | áno |
| Programy prania: | zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, rýchly, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie, Antiallergy Vapour, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, Denim |
| Šport: | áno |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit