Electrolux EW6S347S - Automatická práčka
Popis produktu Electrolux EW6S347S
Spredu plnená práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6S347S v bielom prevedení. Technológia SensiCare v práčkach Perfect Care 600 automaticky upraví čas, spotrebu vody a energie pre každý prací cyklus. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 7 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ponúka 14 pracích programov: bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, rýchly, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie, Antiallergy Vapour, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, Denim, zap/vyp, všetky s možnosťou posunutia štartu. K dispozícii je aj množstvo prídavných funkcií. Technológia Fuzzy Logic sa prispôsobuje množstvu náplne. Práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6S347S je vybavená praktickou detskou poistkou, ochranou proti vytopeniu a protipenovým systémom.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 84.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 48.5 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | F |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 88 kWh |
| Spotreba vody: | 45 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 7 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 78 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Jemné odstreďovanie: | áno |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Plákanie: | áno |
| Uľahčenie žehlenia: | áno |
| Extra plákanie: | áno |
| Detská bielizeň: | áno |
| Šport: | áno |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Protipenový systém Detský bezpečnostný zámok Nožičky: 4 nastaviteľné nožičky Ochrana proti vytopeniu |






Splátková kalkulačka Homecredit