Electrolux EW6F428BC + EW8H458BC + Spojovací diel v cene - Set pracka + susicka 40/60
Pr. č.: 131629
- Electrolux EW6F428BC - Automatická práčka
- Electrolux EW8H458BC - Sušička prádla
- AEG E4YHMKP2 Spojovací diel - Spojovací diel
Electrolux EW6F428BC - Automatická práčka
Popis produktu Electrolux EW6F428BC
Technológia SensiCare v práčkach Electrolux PerfectCare 600 automaticky upravuje čas, spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne. Postará sa o to, aby sa žiadny odev nepral príliš dlho. Prináša tak tie najúspornejšie programy aj pri najmenších náplniach.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Čistá hmotnosť: | 55 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | D |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 73 kWh |
| Spotreba vody: | 47 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 73 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | áno |
| Ručné pranie: | áno |
| Parné pranie : | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Jemné odstreďovanie: | áno |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Plákanie: | áno |
| EKO pranie: | áno |
| Uľahčenie žehlenia: | áno |
| Extra plákanie: | áno |
| Priame sprchovanie: | áno |
| Detská bielizeň: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Electrolux EW8H458BC - Sušička prádla
Popis produktu Electrolux EW8H458BC
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Kapacita sušenia: | 8 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 66 dB |
| Hmotnosť: | 48.6 kg |
| Osvetlenie bubna: | áno |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A++ |
Programy sušenia
| Počet programov pre bavlnu: | 4 |
| Počet programov pre syntetiku: | 3 |
| Úprava prádla: | Do skrine, Na prežehlenie, Na nosenie (extra sušenie) |
| Ochladenie prádla na koniec programu: | nie |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | nie |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
AEG E4YHMKP2 Spojovací diel - Spojovací diel
Popis produktu AEG E4YHMKP2 Spojovací diel
Využite váš priestor na maximum s našou montážnou sadou. Vašu sušičku môžete nainštalovať bezpečne nad práčku bez akýchkoľvek dodatočných upevnení. Zabudovaná posuvná polička umožňuje beznámahové vkladanie a vyberanie. Rozmery: Zmestí sa do 60 cm širokých a 54-60 cm hlbokých spotrebičov. Posuvná polička sa roztiahne na maximálne 34 cm.
Tento produkt nájdete aj v častiach:








Splátková kalkulačka Homecredit