Electrolux ESL4500LO vystavený kus - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 28341
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu Electrolux ESL4500LO vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 9 súprav |
Sušenie a programy
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Studený predoplach: | nie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.5litrov |
| Spotreba energie: | 0.789 kWh |
| Energetická trieda: | A+ |
| Hlučnosť: | 47 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor soli: | nie |
| Funkcie: |
Umývačka pre inštaláciu vo výške 5 programy/-ov, 4 teploty/teplôt Umývacie programy: AutoFlex 45°-70°, Eko 50°C, intenzívny 70°C, QuickPlus 60°C, oplachnutie Systém sušenia: Residual heat drying Možnosť odloženia štartu o 1 až 24 hodín Špeciálna možnosť pre kombinované tablety Vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje spotrebu vody Indikátor soli a leštidla Ukazovatele funkcií: dvojfarebný svetelný ukazovateľ na podlahe , budík, posunutý štart 1-24 hodín, šetrenie energie, Multitab, moje obľúbené, vybraný program, leštidlo, soľ Horný košík s: sklopné držiaky na poháre, drôtený držiak Dolný košík s: 2 sklopné držiaky na taniere, drôtená rukoväť Táto štíhla umývačka vám ušetrí priestor v kuchyni Táto štíhla 45 cm umývačka sa spoľahlivo postará o váš riad a navyše vám umožní maximálne využiť zvyšný priestor v kuchyni. Umývačka, ktorá neustále šetrí energiu a vodu Energetická trieda A+ tejto umývačky znamená, že vďaka trvalo nízkej spotrebe ušetríte vodu a energiu. Umývačka, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám Inteligentná funkcia AutoFlex optimalizuje spotrebu vody a energie tak, že prispôsobuje množstvo vody a jej teplotu podľa aktuálneho množstva riadu a stupňa jeho znečistenia. Zvoľte najmodernejšie multitablety a optimalizujte ich účinok Funkcia MultiTab automaticky upravuje umývacie programy tak, aby vyhovovali umývacím tabletám. Tak vyťažíte z moderných viaczložkových tabliet maximum. Vždy perfektne pripravená umývačka Táto umývačka sa stará sama o seba tak, že vám oznámi, keď potrebuje soľ a oplachovací prostriedok. Jednoduchý spôsob, ako zabezpečiť vždy optimálnu prevádzku umývačky. |
| Odložený štart: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit