Electrolux EOC3430EOX nerez + čierne sklo vystavený kus - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 106737
Popis produktu Electrolux EOC3430EOX nerez + čierne sklo vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 56 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Povrchová úprava : | antikorová s úpravou proti odtlačkom prstov |
| Rozmery - výška: | 60 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 0.93 kWh |
| Príkon: | 3480 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt| 1 smaltovaný plech na pečenie |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Zasunovacie ovládacie prvky Elektronické hodiny a programovateľný časovač Automatické hmotnostné programy Vysokolesknúca povrchová vrstva, ľahko čistiteľná Ovládací panel s vodorovným svetelným pruhom Využite každý centimeter vnútorného priestoru – všetko sa upečie rovnomerne Ohrevný systém UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov zaručí, že sa celé jedlo rovnomerne prepečie bez ohľadu na jeho polohu v rúre. Jednoduché ovládanie – pomocou otočných ovládačov a nastavenia času začiatku a skončenia Na jednoduché varenie vám toto ovládacie prostredie s displejom LED umožní nastaviť trvanie, ako aj čas začiatku a skončenia prípravy jedla. Jeho vysúvateľné ovládače a tlačidlá umožňujú prístup ku všetkým nastaveniam. Dokonalá pizza z vašej vlastnej kuchyne Pomocou špeciálnej funkcie pizza môžete príjemne prekvapiť dokonale chrumkavým cestom a chutným obložením pizze. Pretože varenie si vychutnáte viac, keď sa o výsledok podelíte Extra veľký interiér a priestranný plech tejto multifunkčnej rúry vám umožní pripravovať veľké množstvá pokrmov napríklad na večierok alebo inú príležitosť. Výsledky sú vynikajúce. Sklenené dvierka, ktoré je ľahké udržiavať čisté Sklo vo dvierkach tejto rúry je ľahké očistiť. Dvierka a sklenené panely môžete celkom odobrať a rýchlo vyčistiť. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit