Electrolux ENG2854AOW - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Pr. č.: 81060
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné kombinované chladničky
Popis produktu Electrolux ENG2854AOW
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1769 mm |
| Rozmery – šírka: | 556 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 39 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 5 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 10 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Ďalšie funkcie a parametre: |
Cirkulácia vzduchu ventilátorom pre rovnomerné rozloženie teploty v chladničke Zvukový a svetelný varovný signál pri vysokej teplote Plne integrovateľná s inštaláciou dvere-na-dvere Elektronické ovládanie teploty s LCD displejom Dovolenkový režim minimalizuje spotrebu energie počas dlhej neprítomnosti, zabraňuje tvorbe plesní a zápachu. Tento model má plne elektronické ovládanie a chladiacu technológiu TwinTech®, vďaka čomu môžete regulovať chladničku aj mrazničku iba končekmi prstov. Výsledkom je stála a dokonalá čerstvosť. Potraviny môžete uskladniť na ktoromkoľvek vami zvolenom mieste v chladničke. Všade zostane rovnako čerstvé vďaka ventilačnému systému FreeStore®, ktorý rovnomerne rozvádza chladný vzduch. Súčasťou tejto chladničky s mrazničkou je filter TasteGuard ® z prírodného uhlia, ktorý zabraňuje šíreniu neželanej vône a zápachu v chladničke. Chladnička je vybavená oddelením FreshZone, ktorého teplota o 15% nižšia ako zvyšok priestoru. To udrží vaše ryby a mäso prirodzene čerstvé. |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické s ventilátorom |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 23 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit