Electrolux EKK64981OX - Sporák kombinovaný
Pr. č.: 128314
Popis produktu Electrolux EKK64981OX
Parametre produktu
Prevedenie
| Typ sporáka: | Kombinovaný |
| Varná doska: | Plynová |
| Rúra: | Elektrická |
| Vnútorný objem rúry: | 58 l |
| Rozmery – výška : | 85.7 cm |
| Rozmery – šírka : | 60 cm |
| Rozmery – hĺbka : | 60 cm |
| Farba sporáku: | Nerez |
Napájanie
| Napájanie : | 220 V |
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Spôsoby pečenia (programy): | spodný ohrev, ventilátor, ventilátor + vrchný ohrev, Fan + top + bottom (100°C), gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, osvetlenie, kruhové teleso + odparovač + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev, vrchný a spodný ohrev + ventilátor |
| Ovládanie : | Kombinované |
| Displej : | áno |
| Časovač : | áno |
Výbava
| Plechy : | 1 čierny smaltovaný plech na zachytávanie mastnoty |
| Rošt : | áno |
| Vrchný kryt : | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:






Splátková kalkulačka Homecredit